مبادله اخلاقی انگیزه دادگاه اخبار حوادث

مبادله: اخلاقی انگیزه دادگاه اخبار حوادث

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات میری در جایگاه هفتم ایستاد ، کیانوش رستمی اوت شد

در آخر رقابت‌های دسته ۸۵ کیلوگرم وزنه‌برداری قهرمانی ۲۰۱۷ دنیا آمریکا، کیانوش رستمی در حرکت دوضرب ناکام ماند و میری با مجموع ۳۴۸ کیلوگرم هفتم شد.

میری در جایگاه هفتم ایستاد ، کیانوش رستمی اوت شد

کیانوش رستمی اوت شد/ میری در جایگاه هفتم ایستاد

عبارات مهم : وزنه برداری

در آخر مسابقه های دسته ۸۵ کیلوگرم وزنه برداری قهرمانی ۲۰۱۷ دنیا آمریکا، کیانوش رستمی در حرکت دوضرب ناکام ماند و میری با مجموع ۳۴۸ کیلوگرم هفتم شد.

به گزارش مهر به نقل از روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری؛ ششمین روز از رقابتهای وزنه برداری قهرمانی بزرگسالان دنیا به میزبانی شهر آناهیم ایالت کالیفرنیا آمریکا، با حضور کیانوش رستمی و علی میری دو ملی پوش وزنه برداری کشورمان در مسابقه گروه A دسته ۸۵ کیلوگرم همراه بود.

میری در جایگاه هفتم ایستاد ، کیانوش رستمی اوت شد

پس اینکه کیانوش رستمی در حرکت یکضرب توانست وزنه ۱۷۴ کیلویی را مهار کرد و مدال نقره گرفت در حرکت دوضرب دو مرتبه وزنه ۲۱۲ کیلوگرم و یک بار نیز وزنه ۲۱۵ کیلویی را نتوانست مهار کند تا کار خود را در رقابتهای جهانی آناهیم با یک مدال نقره حرکت یکضرب به آخر برساند.

علی میری نیز با ثبت وزنه ۱۵۵ کیلویی در جایگاه هفتم قرار گرفته بود، در حرکت دوضرب ابتدا وزنه ۱۹۳ کیلویی را بالای سر برد ولی در مرتبه دوم و سوم وزنه ۲۰۱ کیلوگرم را نتوانست به درستی مهار کند و در حرکت دوضرب ششم شد و با مجموع ۳۴۸ کیلوگرم در جایگاه هفتم قرار گیرد.

در آخر رقابت‌های دسته ۸۵ کیلوگرم وزنه‌برداری قهرمانی ۲۰۱۷ دنیا آمریکا، کیانوش رستمی در حرکت دوضرب ناکام ماند و میری با مجموع ۳۴۸ کیلوگرم هفتم شد.

عملکرد نفرات برتر دسته ۸۵ کیلوگرم:

۱- پرز مندز (شیلی): حرکت یکضرب ۱۷۵ کیلوگرم (مدال طلا)، حرکت دوضرب ۲۰۳ کیلوگرم (مدال طلا) و مجموع ۳۷۸ کیلوگرم (مدال طلا)

۲- مسیج (لهستان): حرکت یکضرب ۱۶۲ کیلوگرم (چهارم)، حرکت دوضرب ۱۹۷ کیلوگرم (مدال نقره) و مجموع ۳۷۸ کیلوگرم (مدال نقره)

۳- پیزالتو (ایتالیا): حرکت یکضرب ۱۶۲ کیلوگرم (مدال برنز)، حرکت دوضرب ۱۹۷ کیلوگرم (چهارم) و مجموع ۳۷۸ کیلوگرم (مدال برنز)

واژه های کلیدی: وزنه برداری | وزنه برداری | کیانوش رستمی | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs