مبادله اخلاقی انگیزه دادگاه اخبار حوادث

مبادله: اخلاقی انگیزه دادگاه اخبار حوادث

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات رونالدو دیگر نمی‌تواند به بیل و بنزما اعتماد کند

به گزارش ایسنا و به نقل از آس، کریستیانو رونالدو بااهمیت ترین بازیکن رئال مادرید و برترین گلزن کلوب هست. زمانی که در میدان حضور ندارد (به خاطر ضرب دیدگی یا محر

رونالدو دیگر نمی‌تواند به بیل و بنزما اعتماد کند

رونالدو دیگر نمی تواند به بیل و بنزما اعتماد کند

عبارات مهم : رونالدو

مهاجم ولزی و فرانسوی رئال مادرید در نبود ستاره پرتغالی نمی توانند گلزنی کنند.

به گزارش ایسنا و به نقل از آس، کریستیانو رونالدو بااهمیت ترین بازیکن رئال مادرید و برترین گلزن کلوب هست. زمانی که در میدان حضور ندارد (به خاطر ضرب دیدگی یا محرومیت) این عنوان کاملا آشکار می شود. از لحاظ تئوری باید کریم بنزما و گرت بیل در نبود رونالدو گلزنی کنند ولی این اتفاق نمی افتد. از زمانی که BBC در مادرید حضور داشتند مهاجم پرتغالی ۳۹ بازی را از دست داده هست. بیل و بنزما در فصل ۱۴-۲۰۱۳ توانستند نبود رونالدو را جبران کنند. مهاجم ولزی ۹ و بنزما چهار گل به ثمر رساند. مهاجم فرانسوی به اندازه آنخل دی ماریا، آلوارو موراتا و ایسکو گلزنی کرد. بیل تنها در این فصل و فصل ۱۶-۲۰۱۵ بیش از دیگر مهاجمان در نبود رونالدو گلزنی کرد.

رونالدو دیگر نمی‌تواند به بیل و بنزما اعتماد کند

در بقیه فصل ها خامس رودریگس (۱۵-۲۰۱۴)، موراتا (۱۷-۲۰۱۶) و کارلو آسنسیو (۱۸-۲۰۱۷) این کار را انجام دادند. بنزما بدون رونالدو در فصل ۱۵-۲۰۱۴ تنها دو گل در پنج بازی به ثمر رساند. تعداد گل های او مانند سرخیو راموس، خامس رودریگس و رافائل واران بود. بیل نیز مانند چیچاریتو و ایسکو تنها یک بار گلزنی کرد.

فصل گذشته موراتا ۱۱، رودریگس ۱۰ و آسنسیو شش گل به ثمر رساندند، یعنی دو گل زیاد از بنزما و چهار گل زیاد از بیل. این عنوان باعث شد که هواداران خواستار حضور ایسکو و موراتا در ترکیب تیم باشند. زین الدین زیدان در فینال لیگ قهرمانان اروپا تصمیم گرفت هافبک مالاگایی در ترکیب مهم حضور داشته باشد ولی موراتا که دومین گلزن برتر تیم بود باز هم نیمکت نشین بنزما شد. او به همین خاطر تصمیم گرفت مادرید را ترک کند و در لیگ برتر انگلیس با پیراهن چلسی بازی کند.

به گزارش ایسنا و به نقل از آس، کریستیانو رونالدو بااهمیت ترین بازیکن رئال مادرید و برترین گلزن کلوب هست. زمانی که در میدان حضور ندارد (به خاطر ضرب دیدگی یا محر

در فصل تازه در تساوی ۲ بر ۲ مادرید برابر والنسیا بیل و بنزما در گلزنی ناکام ماندند. مهاجم ولزی و فرانسوی با خشم هواداران مادرید روبه رو شدند و طرفداران آن ها را هو کردند. بنزما چند موقعیت مسلم گلزنی را از دست داد. اگر او یکی از توپ ها را به گل تبدیل می کرد، سفیدپوشان سه امتیاز بازی را کسب می کردند. دو مهاجم مادرید باید در نبود رونالدو گلزنی می کردند ولی این اتفاق نیفتاد.

واژه های کلیدی: رونالدو | فرانسوی | کریم بنزما | رئال مادرید | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs