مبادله اخلاقی انگیزه دادگاه اخبار حوادث

مبادله: اخلاقی انگیزه دادگاه اخبار حوادث

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی دلار و سکه همچنان در مسیر نزولی

در بازار امروز – پنجشنبه – روند کاهشی قیمت دلار و سکه در روزهای اخیر ادامه پیدا کرده است. 

دلار و سکه همچنان در مسیر نزولی

دلار و سکه همچنان در مسیر نزولی

عبارات مهم : بازار

در بازار امروز – پنجشنبه – روند کاهشی قیمت دلار و سکه در روزهای اخیر ادامه پیدا کرده هست.

به گزارش ایسنا، قیمت دلار که در چند هفته اخیر با جهش قابل توجهی همراه شده است بود، طی روزهای اخیر روند آن نزولی شده، به طوری که طی حدود ۱۰ روز از حدود ۴۹۵۰ تومان به کمتر از ۴۶۰۰ تومان رسید. در بازار امروز نیز روند نزولی دلار ادامه پیدا کرده است و به قیمت ۴۵۲۰ تومان رسیده است.

اما در میان سایر ارزها یورو هم که اخیر به بیش از ۶۰۰۰ تومان رسیده بود، اکنون قیمت آن شکسته شده است است و حدود ۵۵۰۰ تومان در بازار معامله می شود. همچنین در حال حاضر پوند انگلستان ۶۷۳۳ تومان و لیر ترکیه ۱۲۹۴ تومان قیمت دارد.

دلار و سکه همچنان در مسیر نزولی

بازار سکه هم بعد از کاهشی شدن قیمت دلار با حرکت نزولی روبرو شده است هست. طی هفته های اخیر سکه رکوردشکنی بی سابقه ای داشت و به یک میلیون و ۶۰۰ هزار تومان هم رسید که بالاترین قیمت در تاریخ سکه بود. ولی در روزهای اخیر سکه هم ارزان شده است و در حال حاضر حدود یک میلیون و ۴۸۰ هزار تومان معامله می شود که نسبت به روز گذشته ۵۰۰۰ تومان کم کردن قیمت دارد.

از سوی دیگر نیم سکه ۷۲۵ هزار تومان، ربع سکه ۴۴۲ هزار تومان و سکه گرمی ۳۰۰ هزار تومان قیمت دارد. همچنین در بازار طلای داخلی هر گرم طلای ۱۸ عیار ۱۴۲ هزار تومان و مثقال طلا ۶۱۷ هزار تومان فروخته می شود. اونس طلا در بازار جهانی نیز حدود ۱۳۲۲ دلار معامله می شود.

در بازار امروز – پنجشنبه – روند کاهشی قیمت دلار و سکه در روزهای اخیر ادامه پیدا کرده است. 

واژه های کلیدی: بازار | میلیون | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs