مبادله اخلاقی انگیزه دادگاه اخبار حوادث

مبادله: اخلاقی انگیزه دادگاه اخبار حوادث

گت بلاگز اخبار اجتماعی جمعیت بیکاران بیش از ۳ میلیون نفر است / واعظی

رئیس دفتر مدیر جمهور با بیان اینکه جمعیت بیکاران اکنون بیش از ۳ میلیون نفر است گفت: همه دستگاه های دولتی مؤظف به استفاده از کالای ایرانی جهت برطرف نیازمندی هایش

جمعیت بیکاران بیش از ۳ میلیون نفر است / واعظی

واعظی: جمعیت بیکاران بیش از ۳ میلیون نفر است

عبارات مهم : جمعیت

رئیس دفتر مدیر جمهور با بیان اینکه جمعیت بیکاران اکنون بیش از ۳ میلیون نفر است گفت: همه دستگاه های دولتی مؤظف به استفاده از کالای ایرانی جهت برطرف نیازمندی هایشان هستند.

تسنیم نوشت:محمود واعظی با اشاره به نامگذاری سال 97 به نام «حمایت ازکالای ایرانی» از سوی رهبر معظم انقلاب گفت : شعار مزبور بسیار مهم و حیاتی است بنابراین ضروت دارد همه در جهت تحقق پذیری این مهم پای کار باشند.

وی با اشاره به اینکه شعار سال به خودی خود در جامعه تحقق پیدا نخواهد کرد مگر اینکه مصرف کنندگان، مسئولان و تولیدکنندگان به صورت جدی با یکدیگر تعامل و همکاری داشته باشند گفت: امروز تولیدکنندگان با چالش های جدی در این عرصه مواجه هستند.

جمعیت بیکاران بیش از ۳ میلیون نفر است / واعظی

رئیس دفتر مدیر جمهور با اشاره به اینکه مسئولان علاوه بر پایبندی به ماموریت ها و وظایف خود باید نیازمندهای های دستگاه دولتی، غیر دولتی و شخصی را از محل کالاهای ایرانی تامین کنند گفت: تولید در کشور باید ارزان، کیفی، بادوام و قابل مسابقه باشد تا مردم با رغبت و اشتیاق به سمت خرید و مصرف کالای ایرانی میل به پیدا کنند.

وی با بیان اینکه برندسازی کالاهای ساخت داخل در تحقق پذیری شعار سال بسیار حائز اهمیت است گفت:اکنون بیش از سه میلیون بدون کار در کشور وجود دارد و علاوه بر آن سالی یک میلیون نفر متقاضی تازه وارد بازار کار می شود.

رئیس دفتر مدیر جمهور با بیان اینکه جمعیت بیکاران اکنون بیش از ۳ میلیون نفر است گفت: همه دستگاه های دولتی مؤظف به استفاده از کالای ایرانی جهت برطرف نیازمندی هایش

سرپرست نهاد ریاست جمهوری افزود: حمایت و مصرف کالای ایرانی موجب اشتغال، توسعه صادرات، پویایی تولید، رشد ناخالص داخلی و غیره در جامعه می شود بنابراین وجه همت تمامی مصرف کنندگان، مسئولان و تولیدکنندگان باید تحقق همه جانبه شعار سال باشد.

واژه های کلیدی: جمعیت | ایرانی | میلیون | ایرانی | مسئولان | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs